Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Starboy 3

7.920 ден.
9.900 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Starboy3
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

"Micro-Synth" upper and "Air-Tech" ventilated inserts. "D3O" ankle cups protections. Laces closure. Inner cuff-sock lining. Translucent rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар