Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

S100 Водоотпорен спреј за заштита на текстил, кожа 300мл

890 ден.
  • Производител:S100
  • Шифра:DW3470
  • Достапност:На залиха

Долготрајна за штита сите видови текстил и кожа од вода, нечистотии и маснотии.

UV заштита од избледување на текстилот

Корисно за секој вид на опрема: текстилни јакни, кожни јакни и одела, чизми, ракавици, шатори и слично.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар