Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Прекривка за нозе Lampa Scooter-Mate

2.900 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:91335
  • Достапност:На залиха

Scooter-mate, universal leg-cover

Cordura waterproof fabric.

Reflective inserts.

Quilted inner lining.

Adjustable waist belt.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар