Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Штитник навлака за шалтер Lampa

300 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:91269
  • Достапност:На залиха

Shift lever cover

  • Made of silicone, maximum comfort and minimum bulk.
  • It follows the shape of the gear lever
  • Interlocking assembly on the gear lever
  • Prevents shoe wear
  • Washable

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар