Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Елек Кожен A-Pro Wild

5.900 ден.
  • Производител:A-PRO
  • Шифра:Wild
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Full-grain leather gilet . Lined with internal pocket for documents . Button closure . Laces on the sides to allow for a more personalized setting . Available sizes from S to 5XL .

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар