Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Ракавици кожни A-Pro Firepower црни

2.900 ден.
  • Производител:A-PRO
  • Шифра:firepower crni
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Gloves Sport / Touring / Enduro / Custom / Scooter . MATERIALS: Full grain leather . PROTECTION: protective knuckles, fingers, wrist, palm . INSIDE: polyester . SIZES: XS to 3XL . COLOR: various colors . Gloves leather sports . Velcro strap for adjustment . Padded palm.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар