Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Визир за скутер универзален GP Kompozit

4.500 ден.
  • Производител:GP Kompozit
  • Шифра:GP902108
  • Достапност:На залиха
Width : 70 cm
Length : 55 cm
height: 7 cm
Thickness: 4 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар