Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Држач за акциона камера Lampa

990 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:90425
  • Достапност:На залиха

Compatible with most action cam covers.

Adhesive base. Adheres to flat and curved surfaces (non-textured, non-porous)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар