Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Прекривка за седиште водоотпорна Lampa М

690 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:91253
  • Достапност:На залиха

Protects from rain, sun, snow, dust, birds pollution, tree droppings, etc.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар