Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Жмигавци Лед Lampa Jabra, corner lights

990 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:90102
  • Достапност:На залиха

E approved. White lens / amber light.

Cables with quick-fit connectors.

Rubberized overhang and crack-proof joint

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар