Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Tourance 3

9.920 ден.
12.400 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Чизми Falco Tournace 3
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

“Micro-Synth” upper and “Air-Tech” ventilated inserts. “High-Tex” membrane. Reinforced toe and heel. Elastic rear calf area. “D3O”-backed ankle cups. Hardwearing rubber sole.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар