Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Детски Falco Level Kid

9.520 ден.
11.900 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:LevelKid
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

“Micro-Synth” upper and “Air-Tech” vented lining. P.U. moulded shin, calf and ankle plates. Micro-adjustable and replaceable P.U. buckles. Heavy-duty leather heat-shield. Moulded rubber sole with reinforced arch support.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар