Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Brave 2

9.360 ден.
11.700 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Brave2
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Full-grain oil-treated leather upper and "Air-Tech" lining. Side zipper entry. Adjustable straps on instep and calf. Rounded- toe reinforced counter. Oil-proof rubber sole.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар