Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Maxx Tech 2 WTR

8.400 ден.
10.500 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:MaxxTechWTR
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

"Micro-Synth” upper and  "3D Mesh" inserts. “High-Tex” membrane. ABS backed ankle cups. Laces closure. Dual-compound rubber sole with heel stabilizer.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар