Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Legion 2

7.630 ден.
10.900 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Legion2
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

  • Leather outer construction
  • High-Tex waterproof membrane
  • D3O ankle protectors
  • Zip closure on the rear of the boot
  • Stretch panel on the calf for increased comfort
  • Hardwearing rubber sole

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар