Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Nomad Brown

7.350 ден.
10.500 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:NomadBrown
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Full-grain oil-treated leather upper and "Micro-Synth" ventilated lining.

"D3O" reinforced ankle cups.

Laces and zipper combined closure.

High-grip rubber sole.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар