Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Speedox

7.920 ден.
9.900 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Speedox
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

“Micro-Synth” suede and “Air-Tech” textile upper. "3D-mesh" ventilated liner. Thermoformed reinforcements on toe and heel. "D3O" ankle cups inserts. High-grip rubber racing sole.

Tecnologies :   

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар