Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Maxx-Tech 2 Air

7.920 ден.
9.900 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:MaxxTech
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

"Micro-Synth” upper and  "3D Mesh" inserts."Air-Tech" lining. ABS backed ankle cups. Laces closure. Dual-compound rubber sole with heel stabilizer.

Tecnologies :      

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар