Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Airforce Lady

6.560 ден.
8.200 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Airforce Lady
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Micro-Synth” upper and “3D-Mesh" inserts. "Air-Tech" ventilated lining.“D3O” ankle cups. Laces closure. Dual compound vulcanized rubber sole.

Tecnologies :    

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар