Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Грејачи за нозе

2.500 ден.
  • Производител:Shield
  • Шифра:Грејацинозе
  • Достапност:На залиха

Наменети за заштита од ветер и студ.
Направени се од специјален водоотпорен материјал.

Имаат постава со 100 гр. со густина на кофлин што прави идеален тампон за ветер, дожд и студ.

Тие се погодни за секое време од денот и годината затоа што можете да ги носите во вашиот багаж насекаде и со вас. Имаат своја торба.

Тие лесно се поставуваат и отстрануваат со велкро ленти.

Универзална големина.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар