Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Lampa Reflexy Рефлектирачки Елек

1.690 ден.
  • Производител:Lampa
  • Шифра:91413
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Life vest certified by standard EN1150.

High visibility material with reflective trims.

Tight-fit thanks to stretch sections to fit onto jacket. No flapping while biking.

2 zip pockets. 1 front zip

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар