Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Јакна 4square Easy црна

5.600 ден.
  • Производител:4SQUARE
  • Шифра:Easy crna
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

> Hoodies 100% Cotton ” soft touch ” . (CE EN 17092 – 2018)

> Air-mesh and aramid liner.

> Memory foam (CE EN 1621 level 1 & 2) potectors removable on shoulders, elbows, and back.

> Auto-lock zip on the front.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар