Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Кожна јакна S-Tech Vintage

12.900 ден.
  • Производител:S-tech
  • Шифра:stechvintage
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

1- Analine Soft Leather

2- Removable lining and Zipper

3- Zipper Protection 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар