Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Јакна S-Tech Urban

4.830 ден.
6.900 ден.
  • Производител:S-tech
  • Шифра:S-Tech Urban
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

100% waterproof jacket
Removable and washable internal quilt
CE protectors on shoulders and elbows
4 large external pockets
Neck adjustment by strap
1 internal pocket
Waist adjustment via belt
Biceps adjustment with velcro
Wrist closure with zip + button

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар