Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Мотокрос Дрес Shield Trentino Fluo Yellow

1.900 ден.
  • Производител:Shield
  • Шифра:TrentinoFluo
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Anatomic cut for unrestricted mobility
Sport finishing collar
Longer back to keep the jersey in position Comfortable hem cuff finish

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар