Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми женски Falco Viky Burgundy

9.920 ден.
12.400 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:VikyBurgundy
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Full-grain oil-treated leather upper and "High-Tex" membrane. "D3O" backed ankle cups. Laces and zipper combined closure. Dual compound vulcanized rubber sole.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар