Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Mixto 5 Adv

12.960 ден.
16.200 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Mixto5ADv
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Oil-treated "Micro-Synth" upper. “High-Tex” waterproof membrane. Contoured P.U. moulded shin plate. “D3O” ankle cups. Micro-adjustable buckles closure. Leather heat-shield. Heavy duty textured sole.

Tecnologies :

  •  
  •  
  •  
  •  

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар