Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Airforce

6.560 ден.
8.200 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Airforce
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

"Micro-Synth" upper and "3D Mesh" ventilated inserts. "Air-tech" lining. Reinforced toe and heel. "D3O"  ankle-cups inserts. Laces closure. Dual-compound rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар