Потребна ви е помош?
02 2653 253 / 070 273 005

Чизми Falco Patrol

8.960 ден.
11.200 ден.
  • Производител:Falco Boots
  • Шифра:Patrol
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

Oil-treated leather upper and “High-Tex” waterproof membrane. Reinforced toe and heel areas. "D3O" ankle cup inserts. Laces closure. Dual-compound vulcanized rubber sole.

Tecnologies :      

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар